Достапни линкови

Србија заврши со натпреварувањето на светското првенство


Српската фудбалската репрезенатација го заврши натпреварувањето на светското првенство во Јужна Африка со поразот во последната група Д. Австралија ја победи Србија со 2 спрема 1. Фудбалерите на Германија ја победија Гана со 1 спрема 0.
XS
SM
MD
LG