Достапни линкови

Претседателот на руската скијачка федерација си поднесе оставка


Претседателот на руската скијачка федерација, Владимир Логинов денеска си поднесе оставка по неуспешното претставување на минатомосечните Зимски Олимписки игри во Ванкувер.Руските скијачи освоија годинава само три медали.
XS
SM
MD
LG