Достапни линкови

Жак Рог реизбран за претседател на МОКЖак Рог е реизбран за претседател на Меѓународниот Олимписки Комитет и во наредните 4 години. На денешното гласање, Рог беше единствен кандидат.
XS
SM
MD
LG