Достапни линкови

Холивудската старлета Памела Андерсон пристигна во Подгорица


Додека црногорските власти ја очекуваат посетата на Солана, синоќа, во Подгорица пристигна холивудската старлета Памела Андерсон, која во Црна Гора престојува како гостин на Атлас групата, која ја контролира бизнисменот Душко Кнежевиќ. Памела Андерсон е заинтересирана да инвестира во туристичко-здравствен комплекс во Црна Гора.
XS
SM
MD
LG