Достапни линкови

Експлозии на бомби во Атина


Непознати лица изутринава подметнале бомби во зградата на општинската полиција и во службено полициско возило во Атина, јавија грчките медиуми. Експлозиите причиниле само материјални штети.
XS
SM
MD
LG