Достапни линкови

Џорџ Мичел во Палестина и во Египет


Американскиот пратеник за Блискиот исток Џорџ Мичел денеска во Рамала ќе се состане со палестинскиот претседател Махмуд Абас. Потоа Мичел заминува за Египет.
XS
SM
MD
LG