Достапни линкови

Уште осум тела пронајдени од авионот на Ер Франс


Уште осум тела се проинајдени од авионот на Ер Франс кој минатата недела се урна во Атлански Океан. Телата на настраданите се пронајдени на 400 километри од островот Фернандо Де Норонха близу Бразил. Властите до сега пронајдоа 24 настрадани од вкупно 228 патници и членови на екипажот.
XS
SM
MD
LG