Достапни линкови

Багдад: Девет американски војници загинале во инциденти во Ирак


Девет американски војници загинале, четворица се ранети, јавуваат агенциите. Војниците настрадале во инциденти во главниот ирачки град Багдад.
XS
SM
MD
LG