Достапни линкови

Бечичи: Црвенковски на конференција југоистична Европа и ЕУ


Во Бечичи се одржува мегународна конференција на тема југоисточна Европа и Европската Унија. На конфренцијата учествува претседателот на државата Бранко Црвенковски и претседателите на Хрватска, Албанија и Бугарија.
XS
SM
MD
LG