Достапни линкови

Атина: Неформални разговори за индиот статус на Косово


Дипломати од Соединетите Држави, Русија, Европската Унија и од Балканските земји, во близина на Атина одржуваат неформалчни разговори за идниот статус на Косово. Разговорите се затворени за јавноста.
XS
SM
MD
LG