Достапни линкови

Џо Бајден: Ден на демократијата, ден на обнова


Џо Бајден: Ден на демократијата, ден на обнова
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Џо Бајден денеска стана највозрасниот претседател на САД, откако положи свечена заклетва во Вашингтон и побара обединување на нацијата. Во првиот говор како претседател, најави обединување на американците.

Категории

XS
SM
MD
LG