Достапни линкови

Заев - Убеден сум дека ќе победиме на изборите


Заев - Убеден сум дека ќе победиме на изборите
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:32 0:00

Јас сум убеден дека ќе победиме. Секако, тоа е одлука на граѓаните. Тргнувам од впечатокот за тоа што е постигнати во овие две и пол години, каква е алтернативата, односно што нудат нашите опоненти и определбата за идниот раст и развој на нашата земја, вели меѓу другото, во неделното интервју за РСЕ премиерот Зоран Заев со кого разговараме и за случајот Рекет, предлог буџетот за 2020 и односите со соседите..

Категории

XS
SM
MD
LG