Достапни линкови

Ќе им се погоди ли Охрид на Вучиќ и Курти?


Ќе им се погоди ли Охрид на Вучиќ и Курти?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Во Вила Билјана викендов се разговорите за нормализација на односите меѓу Косово и Србија. Од средбата многу се очекува. Охриѓани се навикнати на вакви настани и нема многу возбуда. Ако сакаат, велат тие, може и на брод да ги прошетаме.

Категории

XS
SM
MD
LG