Достапни линкови

Јовановиќ - Оданочувањето на хонорарците е тешка катастрофа


Јовановиќ - Оданочувањето на хонорарците е тешка катастрофа
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:39 0:00

Такво нешто сакаше да направи и Груевски, односно Ставрески во 2014 и тогаш сегашната влада протестираше против тоа и сега истата таа влада што протестираше против даночењето на хонорарците, вели дека повторно ќе почне да ги даночи хонорарците, вели Бранимир Јовановиќ.

Категории

XS
SM
MD
LG