Достапни линкови

Јанева: покрај Боки 13 и други го злоупотребиле моето име


Јанева: покрај Боки 13 и други го злоупотребиле моето име
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

„Подолг временски период до мене допираат гласови дека не само лицето Бојан Јовановски, туку и многу други без да знам го злоупотребуваат моето име и презиме за различни цели“ изјави специјалната обвинителка Катица Јанева. Таа вели дека не е вмешана во „Рекет“.

Категории

XS
SM
MD
LG