Достапни линкови

Што по оставката на Заев?


Што по оставката на Заев?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Премиерот Зоран Заев си поднесе оставка, откако опозициската ВМРО – ДПМНЕ прогласи победа во повеќе општини меѓу кои и во Градот Скопје. Што следува на политичката сцена во државата?

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG