Достапни линкови

Што мислат московјани, зошто Западот испраќа оружје во Украина?


Што мислат московјани, зошто Западот испраќа оружје во Украина?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Од „Мислам дека Западот ја прави вистинската работа“ до „Тие ја мразат Русија“, жители на Москва за РСЕ објаснуваат зошто веруваат дека Западот ѝ испорачува оружје на Украина.

Категории

XS
SM
MD
LG