Достапни линкови

Што го предизвикува летниот хаос на европските аеродроми?


Што го предизвикува летниот хаос на европските аеродроми?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Недостигот од обучен персонал, работничките штрајкови и откажувањето на летовите се фактори кои доведоа до летен хаос за патување на европските аеродроми

Категории

XS
SM
MD
LG