Достапни линкови

Школска година со многу непознати


Школска година со многу непознати
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:50 0:00

Никој не знае како ќе изгледа престојната школска година во целина. На училиште, онлајн, комбинирано... Образованието е неопходно, здравјето е најважно, па како да се продолжи во услови на пандемија со коронавирус. Нема едноставни решенија.

XS
SM
MD
LG