Достапни линкови

Чекор по чекор до блескави медали


Чекор по чекор до блескави медали
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Атлетот на Специјална олимпијада, Марио Мицковски е среќен кога плива, ама и кога танцува. Талентот, упорноста и дисциплината му носат медали од светски натпреварувања, а неговиот ведар дух-многу пријатели кои имаат што да научат од него.

Категории

XS
SM
MD
LG