Достапни линкови

Целосно отфрлени сомневања или нецелосен извештај


Целосно отфрлени сомневања или нецелосен извештај
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Нема докази дека американскиот претседател Трамп или негови соработници соработувале со Русија за време на претседателските избори или пак дека ја попречувале истрагата. Тоа се вели во извештајот на специјалниот истражител Мулер. Демократите бараат да биде објавен целиот извештај на Мулер.

XS
SM
MD
LG