Достапни линкови

Хан - Правото да преовлада за да добиете датум


Хан - Правото да преовлада за да добиете датум
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Сите партии и државни тела мора да продолжат да покажуваат одлучност да му дозволат на владеењето на правото да преовлада. Мора да се покаже нула толеранција кон корупцијата и организираниот криминал, порача еврокомесарот Јоханес Хан.

Категории

XS
SM
MD
LG