Достапни линкови

Француски предлог – македонски дилеми


Француски предлог – македонски дилеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Што е јасно, а што предизвикува дилеми во Македонија околу францускиот предлог за почнување на преговорите за членство во ЕУ. Власта и опозицијата го толкуваат на дијаметрално спротивен начин.

Категории

XS
SM
MD
LG