Достапни линкови

Фотогенични функционери

Владините институции ангажирале најмалку 20-тина сниматели и фотографи со цел, како што велат, транспарентност во работата. Но, на речиси сите видеа и фотографии кои се објавени се прикажува само функционерот и неговите средби, наместо целта на известувањето – каква работа е завршена


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG