Достапни линкови

Фанови на аниме се тепаат со ривалите во трговските центри во Украина и Русија


Фанови на аниме се тепаат со ривалите во трговските центри во Украина и Русија
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Имаше бран масовни тепачки на улиците и трговските центри во Украина, Русија и Белорусија, во кои беа вклучени членови на младинската група Родан и нивните ривали. Се смета дека „приватната воена компанија“ Родан потекнува од Русија и се базира на јапонската манга серија „Hunter x Hunter“.

Категории

XS
SM
MD
LG