Достапни линкови

Уништувањата во ослободениот Херсон

Престои многу работа за санирање на уништениот Херсон, од кој се повлекоа руските сили. Ќе биде потребно подолго време за животот да се врати во нормала.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG