Достапни линкови

Уникатна инаугурација на Џо Бајден


Уникатна инаугурација на Џо Бајден
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Новоизбраниот американски претседател Џо Бајден, ја превзема должноста, на цеременија, која по многу елементи е уникатна во американската историја.

Категории

XS
SM
MD
LG