Достапни линкови

Украински артилериски единици во акција против руски сили во Харкив


Украински артилериски единици во акција против руски сили во Харкив
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

Дописникот на РСЕ, Марјан Кушнир, еден ден помина со украинска артилериска единица во време кога беа гаѓани руските позиции во областите околу Харкив.

Категории

XS
SM
MD
LG