Достапни линкови

Украинскиот министер за внатрешни работи меѓу загинатите во хеликоптерска несреќа


Украинскиот министер за внатрешни работи меѓу загинатите во хеликоптерска несреќа
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:36 0:00

Осумнаесет лица, вклучително и министерот за внатрешни работи на Украина и други високи функционери загинаа денеска кога хеликоптер се урна во предградие во близина на Киев.

Категории

XS
SM
MD
LG