Достапни линкови

Украинка ранета додека го штитела своето бебе за време на руски напад


Украинка ранета додека го штитела своето бебе за време на руски напад
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

27-годишна мајка од Украина е ранета додека го штитела своето бебе за време на руски ракетен напад. Олха беше повредена додека го доела своето дете во киевскиот кварт Подил на 18 март. Taa има повеќекратни исекотини на главата и телото, но нејзиното бебе е неповредено.

Категории

XS
SM
MD
LG