Достапни линкови

Украинка помогна да биде пронајден рускиот војник за кој тврди дека ја силувал


Украинка помогна да биде пронајден рускиот војник за кој тврди дека ја силувал
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Со помош на Украинката, која тврди дека руски војник ја силувал во околината на Киев, тој е идентификуван тоа се случило на почетокот на руската инвазија врз Украина, а пронајден е благодарение на нејзиниот телефон, кој војникот и го земал, а потоа и го користел.

Категории

XS
SM
MD
LG