Достапни линкови

Украина: Лица и урнатини

Над 130 загинати цивили, над 1000 повредени, стотици илјади бегалци, урнати згради, уништени домови и многу исплашени лица е само еден дел од сликата за руска инвазија врз Украина. (Фото: АФП)

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG