Достапни линкови

Чудна туристичка сезона и ова лето


Чудна туристичка сезона и ова лето
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:18 0:00

Туристичките дестинации прават дополнителни напори и подготовки за привлекување туристи. Каде не може, каде може да се оди, какви се протоколите? Но, многумина во Македонија велат дека им е сеедно, оти и онака немаат пари за на одмор.

Категории

XS
SM
MD
LG