Достапни линкови

Трудница пред породување меѓу Авганистанците кои пристигнаа во Скопје


Трудница пред породување меѓу Авганистанците кои пристигнаа во Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Група од 149 Авганистанци пристигна пред полноќ на Меѓународниот аеродром Скопје, но во секој момент може да станат 150, оти патничка во авионот е во 39-та недела од бременоста и веднаш по слетувањето беше однесена на преглед со Брза помош.

Категории

XS
SM
MD
LG