Достапни линкови

Три варијанти за уставни измени и избори


Три варијанти за уставни измени и избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Кои се варијантите на трите политички субјекти за усвојување на уставните измени и за одржување избори?

Категории

XS
SM
MD
LG