Достапни линкови

Трајанов - Владата е како раштиман оркестар


Трајанов - Владата е како раштиман оркестар
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:13 0:00

Народот не може да создаде толку, колку што власта може да растури, да расипе или да украде - тоа суштинскиот проблем околу корупцијата и криминалот, вели претседателот на Демократскиот сојуз и пратеник во Собранието Павле Трајанов во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG