Достапни линкови

Темни перспективи за членство на Северна Македонија во ЕУ


Темни перспективи за членство на Северна Македонија во ЕУ
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Шест држави од Западен Балкан, меѓу нив и Северна Македонија ќе чекаат нестрпливо на маргините в среда, кога лидерите на Европската унија ќе се состанат на нивниот најнов самит.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG