Достапни линкови

BBG Affiliates

СЈО e една работа, а Рекет е друга


СЈО e една работа, а Рекет е друга
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

„Една работа е работата на институцијата СЈО до овој момент и постапките кои ги воделе различни обвинители, не само Катица Јанева. Сосема друга работа е последниов случај за кој јас ургирам и од оваа позиција , како и да се сфати, до надлежните органи да ја процесираат што побрзо и што подлабоко, изјави за РСЕ Претседателот Стево Пендаровски

Категории

XS
SM
MD
LG