Достапни линкови

Сѐ поскапата струја, луксуз за социјално загрозените семејства


Сѐ поскапата струја, луксуз за социјално загрозените семејства
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:20 0:00

Цените на струјата повторно растат. Има разни објаснувања зошто е така и секакви проценки на експертите како ќе се движат цените во догледна иднина. Во ова издание на Темата на неделата се осврнуваме врз оние кои најмногу се погодени од ценовните скокови на струјата.

Категории

XS
SM
MD
LG