Достапни линкови

Студенти по медицина во акција против Ковид 19


Студенти по медицина во акција против Ковид 19
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Група студенти од 6-та година на Медицинскиот факултет во Скопје, се вклучија во помагање во битката против коронавирусот. Трагаат и ги контактираат можните инфицирани, но и лицата кои би требало да се во самоизолација.

XS
SM
MD
LG