Достапни линкови

Студеничани во жалост и очекување на исходот од истрагата за автобуската несреќа


Студеничани во жалост и очекување на исходот од истрагата за автобуската несреќа
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Општина Студеничани е завиена во црно и во жалост за загубените животи во автобуската несреќа во Бугарија кога се преврте и изгоре аавтобусот на Беса транс. Портите на куќите се отворени за изразување сочувство, а од посетата на Истанбул не се вратија 17 жители на општината.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG