Достапни линкови

„Строго доверлива“ жичана ограда меѓу Србија и Северна Македонија


„Строго доверлива“ жичана ограда меѓу Србија и Северна Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

Србија продолжува со изградбата на жичана ограда со Северна Македонија. Должината не е позната, а според српското Министерство за внатрешни работи, тоа е строго доверлива информација.

XS
SM
MD
LG