Достапни линкови

Стравови и грижи откако Русија ги ослободува насилните криминалци


Стравови и грижи откако Русија ги ослободува насилните криминалци
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Имаше 66 години и изрази загриженост за неговото здравје - но сепак се тврди дека сам убил седум украински војници додека се борел за руската платеничка група Вагнер. Случајот на Александар Тјутин, чија затворска казна од 23 години за нарачано убиство на цело семејство е поништена со претседателска наредба, предизвикува стравови и сомнежи во Русија.

Категории

XS
SM
MD
LG