Достапни линкови

Столтенберг: Северна Македонија има столче на масата на НАТО


Столтенберг: Северна Македонија има столче на масата на НАТО
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

НАТО е успешна приказна во зајакнувањето на трансатлантската безбедност, а наскоро вие ќе бидете дел од тој успех, порача генералниот секретар на Алијансата Јенс Столтенберг

Категории

XS
SM
MD
LG