Достапни линкови

СП Катар 2022 - Фудбалот повеќе од игра


СП Катар 2022 - Фудбалот повеќе од игра
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:15 0:00

И со почетниот удар на Светското првенство сепак ќе остане горливиот вкус дека Катар е еден од нај-контроврзните организатори на големи спортски настани во историјата.

Категории

XS
SM
MD
LG