Достапни линкови

Социјалните медиуми - предност или опасност за повозрасните?


Социјалните медиуми - предност или опасност за повозрасните?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:24 0:00

Светот веќе не може да се замисли без социјалните мрежи, особено во ова време на затворање поради пандемијата на ковид-19. Тие се веќе редовен начин за комуникација, но не за секого тоа е едноставно, особено не за повозрасните.

Категории

XS
SM
MD
LG