Достапни линкови

Сомневања за труење на девојчиња во Иран


Сомневања за труење на девојчиња во Иран
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Околу 5 илјади девојчиња во Иран покажувале знаци на труење, но засега нема докази за што конкретно станува збор. Тоа предизвика протести во делови од земјата.

Категории

XS
SM
MD
LG