Достапни линкови

Скопје го пречека европскиот шампион Вардар


Скопје го пречека европскиот шампион Вардар
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Десетици илјади луѓе ги пречекаа ракометарите на Вардар на плоштадот Македонија и на скопските улици за заеднички да ја прослават европската шампионска титула.

XS
SM
MD
LG