Достапни линкови

Скокови на цените, граѓаните на диета или вегетаријанци


Скокови на цените, граѓаните на диета или вегетаријанци
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Наместо месо ќе јадеме гравче и леќа, а ќе си ги носиме и старите кошули, велат граѓаните откако минималната потрошувачка кошничка порасна на 800 евра. Она од што нема да се откажат се лековите и основните прехранбени продукти, оти како што велат, да се јаде-мора.

Категории

XS
SM
MD
LG