Достапни линкови

Сè дадовме и пак не уценуваат - граѓаните за ЕУ


Сè дадовме и пак не уценуваат - граѓаните за ЕУ
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Разачараност или малодушност - се реакциите на граѓани на Скопје на одлуката на ЕУ да не одобри почеток на преговорите со Северна Македонија. Во очите на Македонците Европа го губи кредибилитетот.

Категории

XS
SM
MD
LG